Concello de Vimianzo
21 de setembro de 2017
O corazón da Terra de Soneira

Poboación e estatísticas

Os datos de poboación (por parroquias) correspondentes ao 16/09/2015 no Concello de Vimianzo son os seguintes:

  ParroquiaHomesMulleresTotal
  Baíñas368389757
  Bamiro212224436
  Berdoias118122240
  Calo198202400
  Cambeda179194373
  Carantoña304329633
  Carnés279291570
  Castrelo141131272
  Cereixo252267519
  Salto246255501
  Serramo142136278
  Treos176197373
  Tines87110197
  Vimianzo9581.0582.016
Total  
3.6603.9057.565

Ligazóns

Sede Electrónica
Directorio Empresarial
Escoitámoste
Liña directa co alcalde
Axenda
- 2017 +
- setembro +
L
M
M
X
V
S
D
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
28
29
30
 

Perfil de contratante
Boletíns
SEA- Suelo Empresarial del Atlántico
COOKIES
Este sitio utiliza cookies para proporcionar os nosos servizos e realizar análisis de uso e de medición de nosa web. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información, ou ben coñecer como cambiar a configuración do seu navegador, pulsando na nosa Política de Cookies | ACEPTAR X