Concello de Vimianzo
17 de outubro de 2018
O corazón da Terra de Soneira

Poboación e estatísticas

Os datos de poboación (por parroquias) correspondentes ao 28/03/2018 no Concello de Vimianzo son os seguintes:

  ParroquiaHomesMulleresTotal
  Baíñas361361722
  Bamiro197213410
  Berdoias111112223
  Calo191184375
  Cambeda162179341
  Carantoña276317593
  Carnés249282531
  Castrelo135134269
  Cereixo239251490
  Salto238246484
  Serramo127128255
  Treos169193362
  Tines79101180
  Vimianzo8981.0321.930
Total  
3.4323.7337.165

Ligazóns

Sede Electrónica
Directorio Empresarial
Escoitámoste
Liña directa co alcalde
Axenda
- 2018 +
- outubro +
L
M
M
X
V
S
D
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
 
 
 
 

Perfil de contratante
Boletíns
SEA- Suelo Empresarial del Atlántico
COOKIES
Este sitio utiliza cookies para proporcionar os nosos servizos e realizar análisis de uso e de medición de nosa web. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información, ou ben coñecer como cambiar a configuración do seu navegador, pulsando na nosa Política de Cookies | ACEPTAR X